Gire

Vi forbinder virksomheder, der har brug for en bil kørt fra A til B med dygtige chauffører via en simpel og innovativ platform

Bilerne transporteres på hjul fra A til B, inden for den aftalte tid, fuldt forsikrede og til faste priser.

Hils på teamet!

Petter Steensland
Business Developer

+47 932 54 649

petter@giremobility.com

Stian B.Berentsen
CEO

+47 930 08 047

stian@giremobility.com

Carl Astrup
Head of Product and Development

+47 991 61 066

carl@giremobility.com

Vilde Bauer Andreassen
Head of growth

+47 468 30 416

vilde@giremobility.com

Adam Rongione
Country Manager Sweden

+46 762119 360

adam@giremobility.com

Christopher Haar
Country Manager Denmark

+45 22 46 25 71

christopher@giremobility.com

Lasse H. Hordvik
Operations & Customer Success Manager

+47 457 81 192

lasse@giremobility.com

Mathias Hellum
Operations Lead

mathias@giremobility.com

Joanna Solvik
Operations & Support Coordinator

joanna@giremobility.com

Jone Eggen Westrum
Operations & Support Coordinator

jone@giremobility.com

Nemanja Koponja
Operations & Support Coordinator

nemanja@giremobility.com

Dmitriy Saienko
Developer

dima@giremobility.com

Valery Yushchenko
Developer

valery@giremobility.com

Mike Semenchenko
Developer

mike@giremobility.com

Håvard Sørensen
Developer

havard@giremobility.com

Kirill Karakul
UI/UX Designer

kirill@giremobility.com